Hakkımızda

Hakkımızda

Kim Bu İOMEDYA ?

İo Medya olarak 2017'den beri Kurumsal Web Siteleri, E-Ticaret Yazılımları, Grafik Tasarımlar, Sosyal Medya Yönetimleri ve Dijital Medya Üzerine Tüm Hizmetleri Vermekteyiz.

Firmalar için

Kurumsal firmaların isteklerine göre özel veya hazır web tasarım çözümleri sunuyoruz. Firmaların kendilerini arayan müşterilerinin internet arama motorlarında firmalarını bulmalarını ve tanıtımını yapmak istedikleri ürünleri ya da hizmetlerin tanıtımını yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Kişisel markalar için

Kendisi için web tasarım ihtiyacı duyan kişilerin (doktor, avukat, siyasi kişi vb.) internet sitelerini yapmak ve internet ortamında kişisel markalarını tanıtmaktan büyük zevk duyuyoruz.

Nasıl Başladık?

2017'de başladığımız bu uzun yolculuk boyunca birçok bilgi edindik ve bu bilgileri en iyi şekilde müşterilerimize yansıtarak onlarla uzun ve kalıcı bir yolculuğa başladık. İşimize olan aşkımızdan dolayı yıllardır bizimle çalışan birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Nerede Çalışıyoruz?

Ofisimizin yerini firmamızda olan değişikler nedeni ile birçok kez değiştirdik fakat Antalya'ya olan sevgimiz ve aşkımızdan dolayı Antalya'dan ayrılmadık. Bizde sizler gibi keyfimize çok düşkünüz. Bu yüzden dünyanın en güzel şehrinde çalışıyoruz. Hepimizin bildiği gibi “Şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel şehridir”. Mustafa Kemal ATATÜRK

Nasıl Çalışıyoruz?

Keyfimize düşkünüz dediysek, öyle az da çalışmıyoruz. Tasarım ekibinin görsellerle, yazılım ekibinin kodlarla boğuştuğu doğrudur.

Neleri Seviyoruz?

Antalya'yı, ofisimizi, birbirimizi ve doğayı çok seviyoruz! İnsanlara saygı duyuyoruz ve önem veriyoruz. Stresten uzak neşeli ve sevgi dolu çalışmayı çok seviyoruz. Mutlu ve keyifle yaptığımız her işten zevk alıyoruz. Müşterilerimizi de çok seviyoruz

0

MUTLU MÜŞTERİLER

0

TAMAMLANAN PROJELER

0

YÖNETİLEN SOSYAL MEDYA HESAPLARI

0

ÇALIŞAN SAYIMIZ

%

Web Tasarım

%

Grafik Tasarım

%

Sosyal Medya Yönetimi

%

Matbaa

%

SEO Yönetimi

%

Reklam Yönetimi

Müşterilerimizin Yorumları

Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz hakkımızda neler söyledi?